O nas

INFORMACJE

Grupa ,,Kus” będąca właścicielem spółki Auto Premium Kus Detailing Studio

to organizacja z 25-letnią tradycją motoryzacyjną, wielokrotnie nagradzana za wysokie wyniki sprzedażowe i standardy obsługi klienta. W swoim portfolio posiada liczne salony sprzedaży i serwisy takich marek jak Opel, BMW i Porsche na terenie województw małopolskiego i podkarpackiego. Na przestrzeni dekad grupa „Kus” wypracowała sobie stabilną pozycję na rynku motoryzacyjnym, stawiając zawsze na najwyższą jakość obsługi, zarówno w salonach sprzedaży jak i w obsłudze posprzedażowej.

Teraz do portfolio grupy dołącza profesjonalne studio detailingu, które czerpie z doświadczenia zbieranego latami i wiedzy najlepszych ekspertów.

Nowo otwarte studio detailingu działa przy salonie Porsche Centrum Kraków. Najnowszy, autoryzowany salon Porsche mieszczący się przy ulicy Jasnogórskiej 109 w Krakowie to obecnie największy salon samochodowy tej marki w Polsce. Imponujący obiekt spełniający najnowsze standardy z rozbudowaną ekspozycją samochodów nowych, używanych, nowoczesnym serwisem. Przyjazne wnętrza, mnóstwo przestrzeni, aż 13 nowych modeli dostępnych na ekspozycji wewnątrz obiektu, wszytko po to by zapewnić klientom komfort i wyjątkową atmosferę przy wyborze samochodu.